TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Zabezpieczone sadzonki konopi

Łańcuccy policjanci z wydziału kryminalnego ustalili, że w jednej z podłańcuckiej miejscowości znajduje się nielegalna uprawa konopi. Na początku października br. policjanci ujawnili i zabezpieczyli 10 roślin konopi.

Funkcjonariusze ustalili, że uprawiane były w okresie od maja do października 2014 r. Niektóre z nich osiągały wysokość blisko 2 m. Za posiadanie i uprawę konopi innych niż włókniste, odpowie 29-letni mieszkaniec powiatu łańcuckiego.

 

Policja w tej sprawie prowadzi dalsze czynności. 

Czytaj dalej...

Tragiczny finał poszukiwań zaginionej studentki

Dziś rano w Wisłoku znaleziono ciało kobiety. To najprawdopodobniej zaginiona w ubiegły poniedziałek 26-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności jej śmierci.

Leżące w Wisłoku ciało zauważyli policjanci prowadzący poszukiwania za zaginioną. Wstępna identyfikacja wskazuje, że jest to ciało 26-letniej mieszkanki powiatu łańcuckiego, która zaginęła 29 września.

Na miejscu pod nadzorem prokuratora i z udziałem lekarza biegłego pracowali policyjni technicy i śledczy. Okoliczności śmierci 26-latki wyjaśni śledztwo.

Czytaj dalej...

Poszukują zaginionej Małgorzaty Czerak

Policja poszukuje zaginionej Małgorzaty Czerak, 26-letniej mieszkanki powiatu łańcuckiego, której zaginięcie zgłosiła rodzina. Kobieta 29 września br. wyszła z domu i do dziś nie wróciła, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. Zaginiona może przebywać na terenie Rzeszowa.

Rysopis zaginionej:

wzrost 180 cm, waga 68 kg, sylwetka szczupła, włosy ciemny blond, długie, proste, oczy niebieskie. Zaginiona ubrana była w jasną beżową kurtkę jesienną, szary sweter zapinany na guziki, białą bluzkę z kolorowymi wzorami, niebieskie jeansy, buty prawdopodobnie trampki z białymi czubkami, może posiadać ciemną torebkę na ramię. 


Informacje:

Wszystkie osoby, które znają miejsce pobytu zaginionej proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łańcucie, telefon: (17) 24 90 310 lub 997.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Lokalne wiadomości

Ustawienia

O nas

Śledź nas