TPL_GK_LANG_MOBILE_MENU

Wypadek w Kraczkowej. Na E40 są korki [ZDJĘCIA]

Na skrzyżowaniu krajowej czwórki z drogą powiatową w Kraczkowej doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Na miejscu jest straż pożarna, pogotowie, policja i pomoc drogowa. 

- Kierowcy jadący z Rzeszowa do Łańcuta muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu. Tworzą się korki. Wielu kierowców korzysta z objazdów - dodaje pani Kasia, nasza Czytelniczka, która zadzwoniła do nas z informację i przesłała zdjęcia. - Ten wypadek wygląda naprawdę groźnie - dodaje.

 

 

Pomóż nam tworzyć nasz portal, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Czytaj dalej...

Policjant z Leżajska uratował kobietę w Krakowie

LEŻAJSK. W sobotni wieczór do dyżurnego policji dotarł sygnał o skrajnie wycieńczonej, bezdomnej kobiecie, która potrzebuje pomocy. Współpraca policjantów z Krakowa i Leżajska pozwoliła na szybkie odnalezienie kobiety i udzielenie jej pomocy.
 
Dyżurny policji odebrał telefon od mieszkanki z Nowej Sarzyny, która twierdziła, że dostała SMS-a. Z treści wiadomości wynikało, że osoba pisząca potrzebuje pomocy. Kobieta podała policjantowi numer telefonu nadawcy.
Dyżurny natychmiast zadzwonił pod podany numer i w trakcie rozmowy ustalił, że 40-letnia bezdomna kobieta z Krakowa potrzebuje pomocy. Z uzyskanych informacji wynikało, że od czterech dni znajduje się w pustostanie na jednej z krakowskich ulic, jest bardzo osłabiona i nie ma sił, aby wyjść z tego miejsca.
 
Policjant natychmiast uruchomił procedurę, której celem było jak najszybsze dotarcie do potrzebującego. Skontaktował się z dyżurnym KMP w Krakowie, który wysłał na miejsce patrol. 
 
Dzięki współpracy dwóch dyżurnych, oddalonych od siebie o kilkaset kilometrów, 40-latka została odnaleziona i udzielono jej pomocy.
Czytaj dalej...

Po służbie złapała pijanego kierowcę

Policjantka z łańcuckiej komendy, wracając po służbie do domu pomogła w zatrzymaniu pijanego kierowcy. Mieszkaniec Rzeszowa, który rozbił samochód w Jasionce miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Mimo że był ranny, próbował uciekać.

Policjantka wracała po służbie do domu. W Jasionce przy zjeździe z drogi ekspresowej zauważyła rozbitą toyotę, która uderzyła w bariery ochronne. Kobieta zatrzymała się, żeby pomóc kierowcy. Gdy sprawdzała, czy jest ranny, wyczuła od niego silny zapach alkoholu.
Mężczyzna próbował uciec, jednak policjantka udaremniła mu ten zamiar, wzywając jednocześnie na miejsce patrol.
 
Okazało się, że mieszkaniec Rzeszowa miał ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu, a w trakcie wypadku odniósł obrażenia. Policjanci wezwali na miejsce karetkę pogotowia. Po udzieleniu pomocy medycznej mężczyzna wrócił do domu.
 
Odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Lokalne wiadomości

Ustawienia

O nas

Śledź nas